Hakkımızda

Alanya koltuk yıkama sektöründe firmamız olan İrem Buharlı koltuk yatak yıkama, Buharlı temizlik hizmeti verme amacıyla kurulmuş bir sektör olarak yatak, kanepe, sandalye ve koltuk takımlarına yönelik olarak sizlere en iyi şekilde hizmetler vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizde daima müşterilerimize kaliteli bir temizlik hizmetini sunma gayreti içerisinde bulunarak bu zeminden kesinlikle sapmaksızın hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz zaman diliminden beri tümüyle müşterilerimize müşteri odaklı çalışma ilkesiyle verdiğimiz hizmetlerimizde tamamen farklı nitelikler içerisinde hizmetler aktararak sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizi daima müşteri odaklı zemine oturtmaktayız.

 

İrem Temizlik olarak; dün olduğu gibi bugün ve yarın müşterilerimizin bizden ne beklediğini gayet iyi bir şekilde bilerek hareket etmekte ve bu bilinçle de daima müşterilerimizi en iyi şekilde mutlu edebilme amacını sergilemekteyiz. Ortaya koymuş olduğumuz tüm çalışmalarımızda süreklilik bilinciyle hareket ederek bu yönde bir tavır sergileyen firma olarak ayrıca en son teknoloji ile devam ettiğimiz en yeni makine ve modellerle çalışmalarımızı yürütmekteyiz. ISV 2800 S model buharlı temizlik makinesinin verdiği kaliteli temizlik hizmetiyle çalışmalar yürütmeye devam eden bir yaklaşımla hizmet vererek tüm bu doğrultuda kalan çalışmalarımızı müşterilerimizin en iyi şekilde değerlendirebilecekleri şekilde sunmaktayız.

 

İrem Temizlik hijyen bakımından sektörünün büyüyen firması olarak daima yeniliklere açık olarak hareket etmeyi sürdüren temizlik firmamız insan emeğine olan iş yükünü azaltarak zamandan tasarruf sağlamaya devam eden kaliteli yaklaşımıyla buharlı temizlik hizmetleri vermektedir. Vermekte olduğu tüm bu buharlı temizlik hizmetlerinde de daima müşterilerinin memnun kalacakları bir temizlik hizmeti sunarak ortaya koymaya devam ettiği tüm bu faaliyetlerinde süreklilik bilinciyle hizmetler vermektedir. Vermiş olduğu tüm bu hizmetlerinde de 7/24 verdiği tüm bu hizmetlerinde süreklilik anlayışını sergileyen yaklaşım tarzını ortaya koyarak tamamen ödün vermeksizin çalışmalarını yürütmektedir. Yürüttüğü tüm bu çalışmalarını çağın en gelişmiş teknolojik temizleme makineleriyle gerçekleştirerek müşterilerinin ne istediğini bilen bir yaklaşım ortaya koymaktadır.

 

Hedefimiz; dün olduğu gibi bugün ve yarın temizlik sektöründe daima yeniliklere açık olmak ve en yeni temizlik malzemeleri ile hizmet vermektedir. Bunları tamamen profesyonel anlamda yürütme anlayışımız içerisinde bulunarak çalışmalarımızı bu doğrultuda yürüten yapımızdan bir an bile taviz vermeden tüm net tavrımızla bütün ilerleyişler sergilemekteyiz. Bu kararlı duruşumuz da elbette hem bizi daha da işimize dört elle sarılmak anlamında şevklendirmekte hem de müşterilerimizin bize olan güvenini artırarak hizmetler vermektedir. Vermiş olduğumuz tüm bu hizmetlerimizle de süreklilik anlayışında en kaliteli temizlik hizmetleri vererek alanında uzmanlaşmış bir yaklaşımla sizlere en iyi buharlı temizlik hizmetini ISV 2800 S modelimizle yürütmekteyiz.