Mahmutlar Koltuk Yıkama

 

Buharlı Koltuk Yıkama

 

Mahmutlar bölgesinde de hizmet veren firmamız, buharlı koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Buharlı temizlik son zamanlarda en oldukça yaygınlaşan bir temizlik yöntemi olarak geliştirilmektedir. Özellikle ısv2800s model buharlı temizlik makinası ile derinlemesine temizlik sunmaktayız. Her türlü mikrop ve bakterilere karşı dezenfektan rolü gerçekleştiren Mahmutlar Koltuk Yıkama makinamız ile çıkmayan lekelere karşı tam temizlik sunmaktadır.

 

Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

 

Buharlı temizlik makinamız ile her türlü ev, otomobil ve iş yeri şeklinde alanlarda hizmet sunmaktayız. Buhar temizlemenin yanı sıra günümüz şartlarında en iyi dezenfekte aracıdır. Aşamalı bir halde detaylı yıkama yapıyoruz. Koltuk şampuanı kir çıkarıcı, ve parlatıcı kullanarak daha hemen sonra fırçalama işlemi yapıyoruz. Son olarak mucizeler yaratan buharlı makinemiz ile basınçlı buğu vererek vakumlama yapıyoruz.

 

Buharlı Koltuk Yıkama İle Tasarruf

 

Koltuk ve yatak yıkama konusunda çok hassas davranılması gerekmektedir. Bunun yanı sıra tam anlamıyla temizlik çoğu vakit olası değildir. Fakat buharlı temizlik ile hem derinlemesine temizlik imkânı bulacaksınız, bununla beraber tasarruf edeceksiniz. Özellikle zamandan tasarruf ederek kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Aynı zamanda uzun süreli temizlik imkânı elde edilmektedir. Yaklaşık olarak 150 ila 170 aşama kadar çıkan ısı ile en küçük görülmeyen mikroplar ortadan kalkmaktadır. Herhangi bir kanserojen madde bulunmayan bu temizlik yöntemi ile tam bir çevre temizliği yapılmaktadır. Ulaşılması zor alanlara kadar girerek derinlemesine temizlik sağlar.