Alanya Yatak Yıkama

Alanya Buharlı Yatak Yıkama

 

Açılışa sloganımız ile başlamak istiyorum. 'HER EV BİZİM EVİMİZ' Bir ev içinde en fazla kullanılan eşyalar genelde yatak ve koltuk takımları olmaktadır. Üstelik buna bir de çevreden eş, arkadaş ve akrabaların gelmesi katılmış olduğu vakit buna birde Alanya sıcağı eklenirse yatak ve koltuk takımlarının ne kadar kirlendiğini tahmin edebiliriz. En çok da gözle görünmeyen mikroorganizmaların yuva yapmış olduğu bu eşyalar, zaman içinde insan sağlığını da büyük bir miktarda tehdit etmeye adım atar.

Alanya 'da yatak yıkama 'da gerçekleştirdiğimiz ustalaşmış emek harcamalar kapsamında sağlam bir vakum gücüne haiz olan son teknoloji buharlı makinelerimiz ve en iyi temizlik malzemelerimiz ile adresinize gelmiş olarak, yerinde  koltuk ve yatak yıkama hizmetini, profesyonel bir yardımcı çatısı altında sağlamaktayız. Tüm yatak ve koltuklarınız için alanında büyük bir edinim sahibi olan, çalışanlarımız ile başarılı işler çıkartıyor, sıhhatli bir biçimde evinizde huzurla yaşamanıza imkan tanıyoruz.

 

Tüm Bakteri Ve Lekelerden Kurtulma Zamanı

 

Birbirinden değişik sıkıntılı lekeler, leke ve toz ile beraber gözle görülmeyen mikroorganizmalar, yemek kırıntıları koltuk takımlarında veya yataklarda adeta bir karabasan haline gelebilmektedir. Özellikle dışarıdan gelen tuzun %80 oranı genel olarak yataklara yapışmaktadır. Mutlaka ustalaşmış bir hizmet kapsamında temizlik desteği alınması gerekmektedir.

Sizlere sağladığımız kusursuz koltuk ve yatak yıkama hizmeti altında, tüm farklı oturma gruplarının hem ömrünü uzatacak hem de aileniz ve evcil hayvanlarınızın sıhhatli bir biçimde hayatını sürdürmesi adına imkan sağlayacak bir temizlik gerçekleştirmekteyiz. Koltuk ve yatakların yıkanması için yaptığımız hizmeti, söz verilen zaman içinde tamamlıyor ve sizlere tamamen ferah, nezih ve sağlıklı bir ortam içinde yaşama imkanı sunuyor.

Birbirinden farklı koltuk takımları ile yatak çeşitleri de yine kirlilik konusunda mutlaka ehemmiyet gösterilmesi ihtiyaç duyulan eşyalar arasında yer verilmiştir. Özellikle yataklarda oluşan tahta kurusu riskine dikkat edilmesi gerekmektedir.

170 derece sıcak buğu ile tüm bakterileri yok ediyoruz. Virüs ile savaştığımız bu zamanlarda Temizliğin önemi birazcık daha artmakta bulunduğunu görüyoruz. Buharlı yıkama faydalarını anlatmakla bitiremeyiz. 

Tüm çalışmalarımızı sitemizde bulabilirsiniz. %100 Dezenfekte İçin İrem Buharlı Temizliği tercih edin