Alanya Yatak Yıkama

Alanya Buharlı Yatak Yıkama

 

Açılışa sloganımız ile başlamak istiyorum. 'HER EV BİZİM EVİMİZ' Bir ev içerisinde en fazla kullanılan eşyalar genelde yatak ve koltuk takımları olmaktadır. Üstelik buna bir de çevreden eş, dost ve akrabaların gelmesi katıldığı zaman buna birde Alanya sıcağı eklenirse yatak ve koltuk takımlarının ne kadar kirlendiğini tahmin edebiliriz. En çok da gözle görünmeyen mikroorganizmaların yuva yaptığı bu eşyalar, zaman içerisinde insan sağlığını da büyük bir oranda tehdit etmeye başlar.

 Alanya 'da yatak yıkama 'da gerçekleştirdiğimiz profesyonel çalışmalar kapsamında sağlam bir vakum gücüne sahip olan son teknoloji buharlı makinelerimiz ve en iyi temizlik malzemelerimiz ile adresinize gelerek, yerinde  koltuk ve yatak yıkama hizmetini, profesyonel bir destek çatısı altında sağlamaktayız. Tüm farklı yatak ve koltuklarınız için alanında büyük bir tecrübe sahibi olan, çalışanlarımız ile başarılı işler çıkartıyor, sağlıklı bir şekilde evinizde huzurla yaşamanıza olanak tanıyoruz.

 

Tüm Farklı Kir ve Tozdan Kurtulma İmkanı

 

Birbirinden farklı zorlu lekeler, kir ve toz ile birlikte gözle görülmeyen mikroorganizmalar, yiyecek kırıntıları koltuk takımlarında ya da yataklarda adeta bir kabus haline gelebilmektedir. Özellikle dışarıdan gelen tuzun %80 oranı genel olarak yataklara yapışmaktadır. Mutlaka profesyonel bir hizmet kapsamında temizlik desteği alınması gerekmektedir.

Sizlere sağladığımız kusursuz koltuk ve yatak yıkama hizmeti altında, tüm farklı oturma gruplarının hem ömrünü uzatacak hem de aileniz ve evcil hayvanlarınızın sağlıklı bir şekilde yaşamını sürdürmesi adına imkan sağlayacak bir temizlik gerçekleştirmekteyiz. Koltuk ve yatakların yıkanması için yaptığımız hizmeti, söz verilen zaman içerisinde tamamlıyor ve sizlere tamamen ferah, nezih ve sağlıklı bir ortam içerisinde yaşama imkanı sunuyor.

Birbirinden farklı koltuk takımları ile yatak çeşitleri de yine kirlilik konusunda mutlaka önem gösterilmesi gereken eşyalar arasında yer almaktadır. Özellikle yataklarda oluşan tahta kurusu riskine dikkat edilmesi gerekmektedir.

170 derece sıcak buhar ile tüm bakterileri yok ediyoruz. Virüs ile savaştığımız bu zamanlarda Temizliğin önemi biraz daha artmakta olduğunu görüyoruz. Buharlı yatak yıkama faydalarını anlatmakla bitiremeyiz. 

Tüm çalışmalarımızı sitemizde bulabilirsiniz. %100 Dezenfekte İçin İrem Buharlı Temizliği tercih edin.