Alanya Koltuk Yıkama

Alanya Buharlı Koltuk Yıkama 

 

Alanya 'da Ev hanımlarının en büyük sorunlarından biri yoğun yaşam temposu içinde bir de temizlik için zaman sarf etmektir. Özellikle koltuk ve yatak yıkama işinin büyük emek istediğini belirtmek isteriz. Çalışan bayanlar için en mühim sıkıntılardan önde gelen evde temizlik işleri, aile ve çocuklarla geçirilecek kaliteli zamanların yok edilmesine yol açmaktadır. Bununla beraber, yoğun ve hızlı tempoda yapılmak zorunda kalınan ağır temizlikler nedeniyle, kronik yorgunluklar yanında bel ve kas ağrılarına da yol açabilmektedir. Bazı durumlarda temizlikler sırasında yanlış kimyasalların kullanılması, evde yaşayan herkesin sağlığını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Etkili ve kalıcı bir temizlik için, Alanya 'da profesyonel koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız, alanında uzman personellerimiz tarafından yardım alabilir, harika sonuçlar için Alanya İrem buharlı koltuk yıkama ile iletişime geçebilirsiniz. Yazımızın sonuna gelirken sloganımız olan  'Her Ev Bizim Evimiz' diyerek bitiriyoruz.

 

Profesyonel Temizlik Şirketlerinin Önemi

 

Bu gereksinimler sebebiyle, ustalaşmış temizlik şirketlerinin etken bir halde temizlik sektöründe bulunması bir mecburiyet halini almıştır. Profesyonel temizlik şirketleri, güler yüzlü, işinin ehli ve sürekli aynı işleri yaptığından duruma başat personeliyle, istenilen bütün temizlik ihtiyaçlarına faal çözümler sunabilmektedirler. Bu gereksinim noktalarından hareketle Antalya’nın Alanya ilçesinde kurulmuş bulunan İrem Temizlik, Alanya 'da koltuk yıkama ve temizlik sektöründe profesyonel çözümleriyle öncü bir firma olma yolunda süratle ilerlemektedir.

 

Bu kapsamda personel seçiminde azami gayret gösteren İrem Temizlik, personeline verdiği teknik eğitimler yanında makine kapasitesini de günden güne arttırmaktadır. Son model teknoloji makineleri kullanarak fark yaratan firmanın, Alanya 'da koltuk ve yatak yıkama gereksinimleri için buharlı temizlik teknolojisinde en son model makinelerden biri olan, ISV 2800-S modeli sektörde dikkatleri üstüne çekmiştir.

 

Buharlı Temizlikte ISV 2800-S Devrimi

 

ISV 2800-S model makinedeki buğu jeneratörü, 150 – 170 derece ısı seviyelerinde sıcak buhar üretme kapasitesindedir. Kiri, yağı ve her nevi lekeyi söküp atarken temizlediği alana hiç bir zarar vermemektedir. Ayrıca buharın oluşturduğu nem ve ıslaklık oldukça kısa müddette kurumaktadır. Buharının gücüyle meydana getirilen bu organik temizlik, son yıllarda yapılan temizliğe yönelik teknolojinin en üst seviyelerinden biridir. Aranan doğal hijyene bu makineler sayesinde ulaşılmıştır.

 

ISV 2800-S model makineler halı, koltuk temizleme şeklinde işlemler yanında buharın zarar vermeyeceği her yerde ve zeminde, temizlik ve doğal dezenfektan için kullanılabilmektedir. Sterilizasyonu kimyasal kullanmadan yapmak zorunda olan besin işi icra eden işletmelerin sterilizasyonu için etken bir biçimde kullanılan bu makineler büyük alanlar için de fazlaca hızlı temizleme özelliği ile profesyonel bir temizleme yapmaktadır.