Alanya Koltuk Yıkama

İrem Buharlı Koltuk Yıkama

 

Ev hanımlarının en büyük problemlerinden biri yoğun hayat temposu içerisinde bir de temizlik için vakit sarf etmektir. Özellikle koltuk ve yatak yıkama işinin çok büyük emek istediğini belirtmek isteriz. Çalışan bayanlar için en önemli sıkıntılardan biri olan temizlik işleri, aile ve çocuklarla geçirilecek kaliteli zamanların yok edilmesine yol açmaktadır. Bununla birlikte, yoğun ve hızlı tempoda yapılmak zorunda kalınan ağır temizlikler nedeniyle, kronik yorgunluklar yanında bel ve kas ağrılarına da yol açabilmektedir. Bazı durumlarda temizlikler esnasında yanlış kimyasalların kullanılması, evde yaşayan herkesin sağlığını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Etkili ve kalıcı bir temizlik için, sizde Alanya 'da profesyonel koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız, alanında uzman personellerimiz tarafından destek alabilir, mükemmel sonuçlar için İrem buharlı temizliği seçin. Yazımızın sonuna gelirken sloganımız olan  'Her Ev Bizim Evimiz' diyerek bitiriyoruz.

 

Profesyonel Temizlik Şirketlerinin Önemi

 

Bu ihtiyaçlar nedeniyle, profesyonel temizlik şirketlerinin aktif bir şekilde temizlik sektöründe bulunması bir zorunluluk halini almıştır. Profesyonel temizlik şirketleri, güler yüzlü, işinin ehli ve sürekli aynı işleri yaptığından duruma hâkim personeliyle, istenilen tüm temizlik ihtiyaçlarına etkin çözümler sunabilmektedirler. Bu ihtiyaç noktalarından hareketle Antalya’nın Alanya ilçesinde kurulmuş bulunan İrem Temizlik, Alanya 'da koltuk yıkama ve temizlik sektöründe profesyonel çözümleriyle öncü bir firma olma yolunda süratle ilerlemektedir.

 

Bu kapsamda personel seçiminde azami gayret gösteren İrem Temizlik, personeline verdiği teknik eğitimler yanında makine kapasitesini de günden güne arttırmaktadır. Son model teknoloji makineleri kullanarak fark yaratan firmanın, Alanya 'da koltuk ve yatak yıkama ihtiyaçları için buharlı temizlik teknolojisinde en son model makinelerden biri olan, ISV 2800-S modeli sektörde dikkatleri üzerine çekmiştir.

 

 Buharlı Temizlikte ISV 2800-S Devrimi

 

ISV 2800-S model makinedeki buhar jeneratörü, 150 – 170 derece sıcaklık seviyelerinde buhar üretme kapasitesine sahiptir. Yüksek sıcaklıklardaki bu buhar kiri, yağı ve her nevi pisliği söküp atarken temizlediği alana hiçbir zarar vermemektedir. Ayrıca buharın oluşturduğu nem ve ıslaklık çok kısa sürede kurumaktadır. Hiçbir zararlı kimyasal kullanmadan sadece su buharının gücüyle yapılan bu doğal temizlik, son yıllarda yapılan temizliğe yönelik teknolojinin en üst seviyelerinden biridir. Aranan doğal hijyene bu makineler sayesinde ulaşılmıştır.

 

ISV 2800-S model makineler halı, koltuk temizleme gibi işlemler yanında buharın zarar vermeyeceği her yerde ve zeminde, temizlik ve doğal dezenfektan için kullanılabilmektedir. Sterilizasyonu kimyasal kullanmadan yapmak zorunda olan gıda işi yapan işletmelerin sterilizasyonu için aktif ve verimli bir şekilde kullanılan bu makineler büyük alanlar için de çok hızlı temizleme özelliği ile ideal bir temizleme yapmaktadır.