Avsallar Koltuk Yıkama

Buharlı Koltuk Yıkama

 

Avsallar bölgesinde de hizmet veren firmamız, buharlı koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Buharlı temizlik son zamanlarda en çok yaygınlaşan bir temizlik yöntemi olarak geliştirilmektedir. Özellikle ısv2800s model buharlı temizlik makinası ile derinlemesine temizlik sunmaktayız. Her türlü mikrop ve bakterilere karşı dezenfektan görevi oluşturan makinamız ile çıkmayan lekelere karşı tam temizlik sunmaktadır.

 

 Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

 

  Avsallar buharlı koltuk yıkama Buharlı temizlik makinamız ile her türlü ev, araba ve iş yeri gibi alanlarda hizmet sunmaktayız. Buhar temizlemenin yanı sıra günümüz şartlarında en iyi dezenfekte aracıdır. aşamalı bir şekilde detaylı yıkama yapıyoruz. ilaçlama (koltuk şampuanı) leke çıkarıcı, ve parlatıcı kullanarak daha sonrasında fırçalama işlemi yapıyoruz. Son olarak mucizeler yaratan buharlı makinemiz ile basınçlı buhar vererek vakumlama yapıyoruz.

 

 Buharlı Koltuk Yıkama İle Tasarruf Edin

 

           Koltuk ve yatak yıkama konusunda oldukça hassas davranılması gerekmektedir. Bunun yanı sıra tam anlamıyla temizlik çoğu zaman mümkün değildir. Fakat buharlı temizlik ile hem derinlemesine temizlik imkânı bulacaksınız hem de tasarruf edeceksiniz. Özellikle zamandan tasarruf ederek kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Aynı zamanda uzun süreli temizlik imkânı elde edilmektedir. Yaklaşık olarak 150 ila 170 derece kadar çıkan ısı ile en küçük görülmeyen mikroplar ortadan kalkmaktadır. Herhangi bir kanserojen madde bulunmayan bu temizlik yöntemi ile tam bir çevre temizliği yapılmaktadır. Ulaşılması zor alanlara kadar girerek derinlemesine temizlik sağlar.