Avsallar Koltuk Yıkama

 

Buharlı Koltuk Yıkama

 

Avsallar bölgesinde de hizmet veren firmamız, buharlı koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Buharlı temizlik son zamanlarda en çok yaygınlaşan bir temizlik yöntemi olarak geliştirilmektedir. Özellikle ısv2800s model buharlı temizlik makinası ile derinlemesine temizlik sunmaktayız. Her türlü mikrop ve bakterilere karşı dezenfektan görevi oluşturan makinamız ile çıkmayan lekelere karşı tam temizlik sunmaktadır.

 

Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

 

Avsallar buharlı koltuk yıkama. Buharlı temizlik makinamız ile her türlü ev, araba ve iş yeri benzer biçimde alanlarda hizmet sunmaktayız. Buhar temizlemenin yanı sıra günümüz şartlarında en iyi dezenfekte aracıdır. Aşamalı bir biçimde ayrıntılı yıkama yapıyoruz. Koltuk şampuanı leke çıkarıcı, ve parlatıcı kullanarak daha sonrasında fırçalama işlemi yapıyoruz. Son olarak mucizeler yaratan buharlı makinemiz ile basınçlı buğu vererek vakumlama yapıyoruz.

 

Buharlı Koltuk Yıkama İle Tasarruf

 

Koltuk ve yatak yıkamada oldukça duyarlı davranılması gerekmektedir. Bunun yanı sıra tam anlamıyla temizlik bir çok zaman mümkün değildir. Fakat buharlı temizlik ile hem derinlemesine temizlik imkânı bulacaksınız bununla beraber tutum edeceksiniz. Özellikle zamandan tutum ederek kendinize daha oldukça zaman ayırabilirsiniz. Aynı zamanda uzun süreli temizlik imkânı elde edilmektedir. Yaklaşık olarak 150 ila 170 derece kadar çıkan sıcaklık ile en küçük görülmeyen mikroplar ortadan kalkmaktadır. Herhangi bir kanserojen madde bulunmayan bu temizlik yöntemi ile tam bir muhit temizliği yapılmaktadır. Ulaşılması zor alanlara kadar girerek derinlemesine temizlik sağlar.