Konaklı Koltuk Yıkama

 

Buharlı Koltuk Yıkama

 

Konaklı bölgesinde de hizmet veren firmamız, buharlı koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Buharlı temizlik son zamanlarda yaygınlaşan, bir temizlik yöntemi olarak geliştirilmektedir. Özellikle ısv2800s model buharlı temizlik makinası ile derinlemesine temizlik sunmaktayız. Her türlü mikrop ve bakterilere karşı dezenfektan görevi gerçekleştiren Konaklı Koltuk Yıkama buharlı makinamız ile çıkmayan lekelere karşı tam temizlik sunmaktadır.

 

Buharlı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

 

Buharlı temizlik makinamız ile her türlü ev, araba ve iş yeri benzer biçimde alanlarda hizmet sunmaktayız. Buhar temizlemenin yanı sıra günümüz şartlarında en iyi dezenfekte aracıdır. Aşamalı bir şekilde detaylı yıkama yapıyoruz. Koltuk şampuanı leke çıkarıcı, ve parlatıcı kullanarak daha sonrasında fırçalama işlemi yapıyoruz. Son olarak mucizeler yaratan buharlı makinemiz ile basınçlı buğu vererek vakumlama yapıyoruz.

 

Buharlı Koltuk Yıkama İle Tasarruf

 

Koltuk ve yatak yıkama mevzusunda çok kırılgan davranılması gerekmektedir. Bunun yanı sıra tam anlamıyla temizlik bir çok zaman olası değildir. Fakat buharlı temizlik ile hem derinlemesine temizlik imkânı bulacaksınız bununla beraber tutum edeceksiniz. Özellikle zamandan tutum ederek kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Aynı zamanda uzun süreli temizlik imkânı elde edilmektedir. Yaklaşık olarak 150 ila 170 derece kadar çıkan sıcaklık ile en küçük görülmeyen mikroplar ortadan kalkmaktadır. Herhangi bir kanserojen madde bulunmayan bu temizlik yöntemi ile tam bir muhit temizliği yapılmaktadır. Ulaşılması zor alanlara kadar girerek derinlemesine temizlik sağlar.