Alanya Araç Koltuk Yıkama

Alanya Yerinde Araç İçi Yıkama

 

İrem Buharlı Temizlik olarak siz değerli müşterilerimize Alanya 'da yerinde buharlı araç koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Mobil oto yıkama , buharlı araç yıkama hizmetimiz, zamanı değerli olan fırsat bulamayan müşterilerimiz için, çok güzel bir uygulama iş yeriniz evinizin önü neresi olursa olsun. İrem Buharlı Temizlik olarak vermiş olduğunuz adrese geliyoruz ve profesyonel bir şekilde istekleriniz doğrultusunda, sizi hiç yormadan işlemi gerçekleştiriyoruz.

 

Buharlı Araç Koltuk Yıkama Avantajları

Faydalarını ve avantajlarını saymakla bitmez. Buhar ile araç yıkama 'da kusma kokma yapmaz. En büyük özelliği ise daha kısa sürede kurumasıdır.

Peki neler yapıyoruz birazda bunlardan söz edelim. Araç dışı hariç, içinin her yerine müdahale ediyoruz. ilk önce tavandan başlayarak burada bir konuya değinmek istiyorum tavana buhar uygulaması yapmıyoruz kesinlikle sarkmadan dolayı onunla alakalı ayrı bir yöntemimiz var onu uyguluyoruz tavan işleminden sonra koltukları özel ilaçlarımız ile püskürterek bekletiyor daha sonrasında yine özel olan leke çıkarıcımız ve parlatıcımız ile fırçalama işlemine geçiyoruz. Bu işlemlerin ardından makinemiz devreye giriyor yüksek ısıda basınçlı buhar ile vakumlama işlemimiz başlıyor. Sonrasında zemin, bagaj, kapı içleri, vs. işimizi bitiriyoruz. Araca hiç bir müdahale etmeden olduğu yerde kurumaya bırakıyoruz.

Tabi gitmeden önce araç içine 10 dakika sıcak buhar basarak aracımızı dezenfekte de etmiş oluyoruz.

 

Alanya Oto Yıkama Hizmetlerimiz

Tüm binek araçlar için hizmet vermekteyiz.