Alanya Araç Koltuk Yıkama

 

Buharlı Araç İçi Yıkama

 

İrem Buharlı Temizlik olarak siz kıymetli müşterilerimize Alanya 'da yerinde buharlı araç koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Mobil oto yıkama buharlı araç yıkama hizmetimiz, tarihi değerli olan fırsat bulamayan müşterilerimiz için, fazlaca güzel bir tatbik iş yeriniz evinizin önü neresi olursa olsun. İrem Buharlı Temizlik olarak vermiş olduğunuz adrese geliyoruz ve ustalaşmış bir şekilde istekleriniz doğrultusunda, sizi hiç yormadan işlemi gerçekleştiriyoruz.

 

Buharın Avantajları Faydaları


Faydalarını ve avantajlarını saymakla bitmez. Buhar ile araç yıkamada kusma kokma yapmaz. En büyük özelliği ise daha kısa müddette kurumasıdır.

Peki neler yapıyoruz birazda bunlardan laf edelim. Araç dışı hariç, içinin her yerine müdahale ediyoruz. ilkin tavandan başlayarak burada bir konuya değinmek istiyorum tavana buhar uygulaması yapmıyoruz ne olursa olsun sarkmadan dolayı onunla ilgili ayrı bir yöntemimiz var onu uyguluyoruz tavan işleminden sonra koltukları özel ilaçlarımız ile püskürterek bekletiyor daha ondan sonra yeniden özel olan leke çıkarıcımız ve parlatıcımız ile fırçalama işlemine geçiyoruz. Bu işlemlerin arkasından makinemiz devreye giriyor yüksek ısıda basınçlı buhar ile vakumlama işlemimiz başlıyor. Sonrasında zemin, bagaj, kapı içleri, vs. İşimizi bitiriyoruz. Araca hiçbir müdahale etmeden olduğu yerde kurumaya bırakıyoruz.

Tabi gitmeden önce vasıta içine 10 dakika sıcak buhar basarak aracımızı dezenfekte de etmiş oluyoruz.

 

Alanya Oto Yıkama Hizmetlerimiz


Tüm binek araçlar için hizmet vermekteyiz.