Mahmutlar Koltuk ve Yatak Yıkama

Mahmutlar Buharlı Temizlik 

            Hijyen ve temizlik, çağımızda en çok özen gösterile şeylerin başında geliyor. Özellikle ev hanımları, evlerinin temiz ve kendilerine yakışır bir şekilde görünmesi için saatlerini verirler. Temizlik yapılacak günlerde evde sıkıyönetim ilan edilir. Herkes normal rutinin dışına çıkar ve temizlik aile için bir soruna dönüşür. Temizliğin arkasından gelen yorgunluk da cabası. Bayanların en çok yakındığı şeyler yoğun yapılan temizlik sonrasında oluşan ağrılardır. Sadece bel ve bacaklarda değil, kimi zaman temizlik esnasında kullanılan kimyasallar nedeniyle, baş ağrısı da başlar. Gün hem kadın için hem de aile için zor geçer. Aile ile geçirilmesi gereken zaman maalesef temizlik ve temizliğin getirdiği yorgunluk ile diğer sıkıntılarla tüketilmiştir.

 

 Antalya’da Profesyonel Temizlik

 

            İşte bu gibi durumlar artık tarihe karışıyor. Profesyonel temizlik şirketleri ülkemizin her yerinde açılarak yeni bir iş sektörü oluşturdular. Artık, temizlik işi profesyonel kişilerle, daha kısa zamanlarda ve daha etkin bir biçimde yapılmaya başlandı. Antalya’da kurularak müşterilerine profesyonel temizliğin ayrıcalıklarını sunan İrem Temizlik uzman kadrosuyla dikkat çekmektedir. Siz kendinize, ailenize ve çocuklarınıza vakit ayırırken, haftanın istediğiniz herhangi bir gününde gelen temizlikçiler, evi köşe bucak temizleyerek, temizliğin bir sorun olmasının önüne geçmektedirler.

 

            Antalya’nın şirin Alanya ilçesinde kurulu olan İrem Temizlik, il sınırları içerisindeki tüm temizlik taleplerini karşılamak için var gücüyle çalışmaktadır. Bünyesine yeni kattığı ISV2800s model numaralı buharlı temizleme makinesi ile tüm emek isteyen temizlikleri, çok kısa sürelerde temizleyerek hijyen keyfinin yaşanmasını sağlamaktadır. Mahmutlar buharlı temizlik ihtiyacı olduğunda, talep gelmesi halinde ekibimiz bu buhar makineleri ve temizlik ekibi ile birlikte sunduğu çözümlerle temizlikte çığır açmaktadır.

 

 ISV2800s Buharlı Temizleme Makinesinin Ayrıcalıkları

 

            ISV2800s model numaralı buharlı temizleme makinesi ünlü dünya markası Cleanvac tarafından üretilmektedir. Halı, kilim, koltuk gibi tekstil bazlı yüzeylerde olduğu gibi, buharın zarar vermeyeceği her türlü sert zeminde, banyo ve mutfaklarınızın ıslak zeminde rahatlıkla kullanılabilmekte ve doğal buharın gücü sayesinde 0 hijyen sağlamaktadır. 150 derecenin üzerindeki buhar sıcaklığı sayesinde yüzeyde bulunan kiri ve istenen her türlü yağı çok kısa sürelerde tertemiz yapabilen ISV2800s, gıda imalatı ile gıdaya yönelik iş yapılan ve kimyasal kullanması sakıncalı olan firmalar için önemli bir temizleme sistemi haline gelmiştir.

 Çok kısa zamanda, hiç görmediğiniz alanlara bile sirayet etme etkisiyle ISV2800s temizlikte devrim yaratmıştır. Siz de bu makinenin gücüyle tanışmak için İrem Temizlik ile temasa geçebilirsiniz.