Konaklı Koltuk ve Yatak Yıkama

Konaklı Buharlı Temizlik

 

            Konaklı bölgesinde yer alan firmamız, buharlı temizlik hizmeti vermektedir. Buharlı temizlik son zamanlarda en çok yaygınlaşan bir temizlik yöntemi olarak geliştirilmektedir. Özellikle ısv2800s model buharlı temizlik makinası ile derinlemesine temizlik sunmaktayız. Her türlü mikrop ve bakterilere karşı dezenfektan görevi oluşturan Konaklı buharlı temizlik makinamız ile çıkmayan lekelere karşı tam temizlik sunmaktadır.

 

 Buharlı Temizlik Nasıl Yapılır?

 

            Buharlı temizlik makinamız içerisinde herhangi bir katkı maddesi ya da kimyasal bir içerik bulunmadan derinlemesine güzel bir temizlik sunmaktadır. Yalnızca makinanın içerisine konulan su ile buhar oluşturularak temizlik yapılmaktadır. Buharlı temizlik makinamız ile her türlü ev, araba ve iş yeri gibi alanlarda hizmet sunmaktayız. Özellikle herhangi bir deterjan ya da kimyasal ürünler ile kullanılmaması çeşitli hastalıklardan korunmak için ve alerjen reaksiyonları ortadan kaldırmak için oldukça uygun bir temizlik yöntemidir.

 

 Konaklı Buharlı Temizlik Hizmet Alanları

 

            Ev içerisinde yapılan buharlı temizlikte pek çok alana kadar temizlik imkânı sunulmaktadır. Ev içerisinde bulunan her türlü zemin, cam, döşeme ve perde gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra araba içerisinde bulunan motor, jant, koltuklar ve döşemeler için kullanılmaktadır. Aynı zamanda banyo ve tuvalet temizliklerinde tam anlamıyla dezenfektan görevi üstlenmektedir. Her türlü fayans, lavabo, cam gibi bölgelerde antibakteriyel olarak temizlik imkânı sunarak, bu alanların parlamasını sağlar. Bu alanlarda yerleşmiş ve çıkarılması zor lekelerin kısa süre içerisinde çıkmasını sağlar. Ve evinizi ilk günkü gibi temiz bir hale getirir.

 

 Buharlı Temizlik İle Tasarruf Edin

 

            Temizlik konusunda oldukça hassas davranılması gerekmektedir. Bunun yanı sıra tam anlamıyla temizlik çoğu zaman mümkün değildir. Fakat buharlı temizlik ile hem derinlemesine temizlik imkânı bulacaksınız hem de tasarruf edeceksiniz. Özellikle zamandan tasarruf ederek kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Aynı zamanda uzun süreli temizlik imkânı elde edilmektedir. Yaklaşık olarak 150 ila 160 derece kadar çıkan ısı ile en küçük görülmeyen mikroplar ortadan kalkmaktadır. Herhangi bir kanserojen madde bulunmayan bu temizlik yöntemi ile tam bir çevre temizliği yapılmaktadır. Ulaşılması zor alanlara kadar girerek derinlemesine temizlik sağlar.