Zemin Temizleme Ve Cilalama Makinesi

Zemin Temizleme Ve Cilalama Makinesi

 

Zemin Temizleme Makinesi Kolaylıkları

 

            Zemin temizleme makinesine, her platformda ihtiyaç duyulmakta olup çok fazla sayıda kullanım alanı bulunmaktadır. Özellikle de büyük ofislerde, depolarda, hastanelerde, otel ve iş merkezlerinde sıklıkla tercih edilmekte ve karşımıza çıkmaktadır. Zemin temizleme makinesiyle tek bir çalışan ile çok büyük alanların dahi en hijyenik koşullarda temizliğini sağlamaktadır. Hijyenik olarak olmasının en önemli özelliği ise temizlik yapılan her metre kare alanda, yeni temiz su karışımı ile temizlik yapılmasına imkan sağlamasıdır.

 

            Yüksek temas basıncı uygulaması sayesinde de daha hijyenik koşullarda temizlik sağlanmaktadır ve girintili çıkıntılı alanların bile temizlenmesine imkan sunmaktadır. Ayrıca zaman tasarrufu sağlayarak sadece bir saat içerisinde onlarca metre karelik alanın derinlemesine temizliğine imkan tanımaktadır. Özellikle tercih edilme nedeni ahşap zemin dışındaki tüm zeminleri yani mermer, fayans, granit, beton gibi zeminlerin temizliğini sağlayabilmesidir. Tüm bu temizlik işlemlerini sağlarken zaman ve çalışan tasarrufunun yanında deterjandan ve sudan da oldukça tasarruf imkanı sağlamaktadır.

 

 Zemin Cilalama İşlemleri

 

            Zemin cilama işlemleri zemin tamamen temizlendikten sonra yapılmaktadır. Zemin cilalama işlemi ile zemin yüzeyi dış etkenlere karşı koruma sağlayarak yüzeye ayrıca sağlıklı dekoratif bir görüntü kazandırır. Cilalama sayesinde zemindeki daha sonraki temizlikler ve bakımlar daha kolay hale gelmektedir. Tüm sert zeminler üzerinde uygulanabilmekte olan bir bakım işlemidir.

 

            Zemin cilalama ve temizleme işlemleri profesyonel yollarla yapılması gereken işlemler olup ayrıca bu işlemler için profesyonel makinelerin kullanılması gerekmektedir. Taski ergodisc zemin yıkama ve cilalama makinesi bu işlemler için tasarlanmış olan önemli bir alettir. Hem temizleme hem cilalama özelliğine sahip olup makinenin özel yapısı gereğince zemin temizlemek için yaymış olduğu titreşimi kullanıcının en az oranda hissetmesi sağlanarak tasarlanmıştır.

 

            Özel tasarımı sayesinde kullanan kişilerde vücut ağrısı özellikle bel ve sırt, kol bölgelerinde ağrı oluşturmaz. Kullanımı oldukça kolay olup tüm yüzeylerde maksimum düzeyde hijyen sağlamaktadır. Makinenin üzerinde bulunan yer tetik kilidi sayesinde kolay bir kullanım imkanı da sunmaktadır. Hatta sadece yüzey temizleme ve cilalama özelliği ile sınırlı kalmayarak dileyen kullanıcılar halı yıkama makinesi olarak bile kullanım sağlayabilmektedir.

 

Top