Zemin Temizleme Makinesinin Fonksiyonel Ozellikleri

Zemin Temizleme Makinesinin Fonksiyonel Özellikleri

 

            Zemin temizlemede insan emeğine olan yükü azaltarak daha hızlı daha ayrıntılı ve daha tasarruflu temizlik hizmetlerinin yapılabilmesine imkan tanıyan makinelere zemin temizleme makineleri adı verilir. Bu makinelerin sahip oldukları temel unsurlar dikkate alınarak değerlendirildiği zaman son derece profesyonel çalışma mantığına dayanan bir makine tasarımı oldukları ve son derece kaliteden taviz vermeyen makine özelliğini taşımış oldukları dikkat çeken hususlar arasında yer alır. İşte tüm bu noktalar bakımından da değerlendirildiği zaman tamamen profesyonel yaklaşımlara dayanarak en teknik zemin temizleme çözümlerinin verilmesi mümkün olmaktadır.

 

 Teknik Özellikler

 

 Zemin temizleme makinesinin teknik özellikleri şunlardır:

 

 - 1100 watt gücünde çalışarak dakikada 165 rpm performansında işlem görebilmektedir.

 - Hem Türk Standartları Enstitüsü hem de CE (Avrupa standartlarına uygunluk) belgesince tescil edilmiş bir üründür.

 - Takıp çıkarılabilen bir özellik olması nedeniyle son derece kolay bir kullanım sağlar.

 - Hijyenik köpüğün kolaylıkla haznesine ulaşmasını sağlayan köpük jeneratörü de son derece hafif özelliktedir.

 

 Kullanım Alanları

 

            Teknik özellikleriyle dikkat çeken zemin temizleme makinesi kullanım alanları bakımından da değerlendirilecek olunduğu zaman hemen hemen her alanda kullanılabilir özellik taşımaktadır. Çünkü zeminin olmadığı bir yer düşünülemez. Bu bakımdan gerek evlerde odaların temizlik işlemlerinde, kamuya açık alanlarda (hastane, metro istasyonları, otogar vs) her alanda rahatlıkla kullanılabilir özellik taşır. Tümüyle bu özellikleri bakımından değerlendirildiğinde son derece fonksiyonel kullanım alanlarının yaygın olarak var olduğunu kestirmek olanaklı olacaktır. İşte tüm bu nitelikleri bakımından değerlendirildiği zaman ürünün teknik anlamda birçok özelliklerinin var olduğunu söyleyebiliriz.

 

            Bunun yanında temizleme işlemlerinin hemen arkasından zemin cilalama hizmeti vermesi açısından da değerlendirildiği zaman son derece profesyonel bir yaklaşım sunan ürünler arasındaki yerini korur. Bütün bu özelliği onun dikkat çeken özelliklerini barındırması açısından da değerlendirilecek olunduğu zaman her yerde sıklıkla kullanıldıkları dikkat çeken özelliği meydana getirmektedir.

 

            Bu yönleriyle de birçok alanda en teknik ürünlerden olarak kullanılmaları söz konusu olacak ve daima üst düzey niteliğe dayanan ürünler arasında gelmesi bakımından dikkat çekecektir. Bütün bu unsurlarıyla teknolojik cihazların son derece işlevsel özelliğini ortaya koymaktadır.

 

Top