Zemin Temizleme Makineleri

Zemin Temizleme Makineleri

 

Zemin Temizleme Makinelerinin Avantajları

 

            Her türde zemin oluşumunun kalıcı ve uzun vadeli temizliğinde kullanılan cihaz ve ekipmanlara zemin temizleme aygıtları denmektedir. 1980'li yıllardan sonra hem bireysel hem de kurumsal kullanımlar için özel olarak üretilmiş ve geliştirilerek günümüzdeki modern ve çok yönlü aşamalarına getirilmiştir.

 

            Özellikle bu alan için özel geliştirilmiş zemin temizleme aygıtı istenen ve talep edilen temizleme ve cilalama eylemlerini layıkıyla yerine getirmektedir. Kullananlar memnundur ve tüm teknik özellikleriyle uzun vadeli kullanım avantajı sağlamaktadır. Bu tip cihazların en temel özellikleri ergonomik olmalarıdır.

 

            Çok hafif ve kolay taşınabilir oldukları için hem erkekler hem de bayanlar tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir. Aynı zamanda geliştirilen motor seçenekleri ile birlikte çok daha hızlı bir çalışma prensibine sahiptir. Dakikada 165 devir hızına ulaşan ürünler mevcuttur. Bu da bir dakika içerisinde çok büyük alanların büyük kısımlarının tam donanımlı olarak zemin cilalama işlemlerinin yerine getirilmesi açısından son derece önemli bir avantajdır. Bunun dışında garanti kapsamında ürünlerdir. Uzun süreli hasarsız ve arızasız kullanım kolaylığı sunmaktadır.

 

            Sağladığı konfor ve hız kadar güvenliğe de önem veren zemin temizleme aygıtlarının her birinde özel kilitler mevcuttur. Bunlara tetik kilitleri de denmektedir ve başta çocuklar olmak üzere kullanmaması gereken kişilerin kullanmaması adına özel geliştirilmiştir. Son olarak her zemin cilalama aygıtının içerisinde özel köpükleme aparatı bulunmaktadır. Bu köpükler sayesinde zeminler normal cihazların sağladığı temizliklerden çok daha verimli ve kalıcı bir şekilde temizlenmektedir.

 

 Zemin Temizleme Makinelerinin Teknik Özellikleri

 

            İlk üretildiği ve icat edildiği zamandan bu yana üzerine katılarak ve daha fazla müşteri memnuniyetini sağlayacak ölçüde geliştirilerek günümüze kadar getirilen zemin cilalama makinelerinin birçok yeni özelliği bulunmaktadır. Ağırlıkları önceden toplamda ve tek parçada olan bu cihazlar daha kolay ve geniş kullanımlara açık olmak adına çıkartılabilir parçalar ile üretilmektedir. Bu sayede makine bir yerden bir yere taşınırken ağırlıkları ikiye bölünmektedir. Kablo uzunluğu 15 metreye kadar çıkabilmektedir. Bu sayede çok daha geniş alanlarda prize bağlı olarak uzun süreli olarak temizleme ve cilalama yapmaktadır. Fırça hızı ile birlikte son derece donanımlı cihazlardır.

 

Top