Avsallar Buharlı Koltuk Yıkama

Avsallar Buharlı Temizlik

 

            Son yıllarda temizlik firmaları büyük hızla artmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise ihtiyacın hasıl olması ve işi ehline bırakmanın gerekli olduğunun kavranmasıdır. Özellikle çalışan bayanlar ile belli aralıklarla detaylı bir temizlik yapılmasını isteyenlerin ilk tercihi, kurumsal ve işini iyi yapan profesyonel temizlik şirketleri ile anlaşmak olmaktadır.

 

            Kurumsal temizlik şirketleri müşterinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için gayret göstermekte, güvenli ve emniyetli bir şekilde işlerini layıkıyla yapmaktadırlar. Temizlik esnasında yaşanabilecek herhangi bir sıkıntıda muhatabın ilgili temizlik şirketi olması, tüm ev sahipleri için rahatlatıcı olmuştur.

 

 Alanya’da Temizlik Şirketi

 

            Turizm beldemiz güzel Antalya ilimizin, en çok turist çeken yerlerinden biri olan şirin Alanya’da kurulan İrem Temizlik ev, ofis, apartman, fabrika, inşaat ve daha birçok alanda yapılacak yemişlik işlerini yapmak için makine kapasitesi ile uzman personel sayılarını sürekli artırarak yatırımlar yapmaktadır. Alanya’nın tüm mahallelerinde yapılacak temizlik işlemlerinde örneğin Avsallar buharlı temizlik ihtiyacı hasıl olduğunda, İrem Temizlik bir telefon uzaklığındadır. Son model Cleanvac marka ISV 2800-S model buhar makineleri ile tüm alanlarda temizlik işlemlerini memnuniyet garantisi ile teslim edebilmektedir.

 

 Buharlı Temizliğin Gücü ve Önemi

 

            ISV 2800-S model makinelerimiz ile halı ve koltuk yıkama artık çok kısa zamanlarda, kumaşlarına hiçbir zarar vermeyecek şekilde, hiçbir kimyasal kullanmadan tam bir hijyen sağlanmaktadır. Amaç, tam temizlik ve konforu sağlamak yanında başka makinelerin kullandığı sağlığa zararlı kimyasal temizlik maddelerini de kullanmayarak, bu kimyasalların sağlığınıza olan etkilerini de sıfırlamaktır. Oteller, büyük mağazalar, ibadethaneler ile halı kaplı tüm büyük zeminler için kullanılabilecek olan ISV 2800-S model buhar makineleri tüm ağır kir, yağ ve çıkmaz zannedilen pislikleri, 150 derecelik buhar gücü sayesinde kısa sürede temizlemektedir. Yüzeyde oluşacak nem ise yüksek emiş gücü ile vakumlandığından, ortamda nem veya ıslaklık kalmamakta, hemen kullanıma hazır hale gelmektedir.

 

            Bu makineler sadece halı koltuk yıkama değil, banyo, tuvalet ve lavabo gibi tüm ıslak zeminlerde çıkması imkânsız görülen kirleri derinlemesine alır. Gıda işletmelerinde ve aşırı yağlı olduğu halde kimyasal ürün uygulanmaması gereken tesislerde de buharın akıl almaz gücü tam hijyenik bir mekanı size hediye eder. Size de bu temizliğin keyfini sürmek kalır.

 

Top