Alanya Zemin Temizleme/Cilalama

 

Alanya Zemin Temizleme/cilalama

 

            Zeminler en sık kirlenen yerlerdir. Bunun için belirli aralıklarla temizlenmeleri gerekmektedir. Günümüzde zemin temizleme işlemleri teknolojik makinelerle hem daha hızlı hem de daha profesyonel anlamda gerçekleştirilmektedir. Alanya'da verilen zemin temizleme ve cilalamada teknolojik anlamda ortaya konulan tüm yeniliklerle hareket edilerek müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutularak tamamen kaliteli hizmet anlayışı sergilenerek etkin çalışmalar yürütülmektedir. Bu etkin çalışmalar doğrultusunda alanının birinci sınıf zemin temizleme makinesi özelliğindeki ergonomik ürün ile takılıp çıkarılabilir mekanizması sayesinde daima kaliteli temizlik işlemlerinin yürütülmesi amaçlanmaktadır.

 

            Amaçlanan tüm bu çalışmalar doğrultusunda da hareket edildiği zaman zemin temizlemenin ortaya koyduğu en temel unsurları yönünden dikkat çeken temel özellikleri bir arada oluşturulmaktadır.

 

            Teknik anlamda verilen temizlik hizmetleriyle sadece sıradan bir temizlik değil bunun yanında cilalama işlemleri de yapılarak köpüklü temizlik hizmeti verilmektedir. Köpük tamamen piyasada kullanılan kaliteli bir köpük markası olup temizleme işleminde CE standartlarına dayanan profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilere verilen Alanya temizlik hizmetidir.

 

 Teknolojik zemin temizleme

 

            Uzun ömürlü köpüklü temizleme işlemi sunan zemin temizleme makinesi sayesinde zeminde hiçbir şekilde toz, toprak ve koku kalmamaktadır. Dakikada 165 devir işlem yapabilme kapasitesi ve 57 dB seviyesindeki çok sessiz özelliği onun temizleme kadar zemin cilalama konusunda da öne çıkan teknik bir makine olmasını sağlamaktadır.

 

 Takılıp çıkarılabilen sistem

 

            Köpükleme sisteminin takılıp çıkarılabilir olma özelliği de yine bu temizleme makinesinin sağlamaya devam ettiği en büyük özelliğidir. Böylelikle köpük bitmesi durumunda çok kısa bir sürede yeniden köpük takviyesi sağlanmakta olup hem TSE hem de CE standartlarındaki kaliteli bir zemin temizleme ve cilalama makinesidir. Bunun yanı sıra hızlı olması da onun en büyük özelliğini oluşturması bakımından Alanya bölgesinde en çok tercih edilen temizlik hizmetidir. Bu en temel hizmet anlayışları çerçevesinde düşünülerek tamamen kaliteden bir an bile ödün verilmeden ortaya en nitelikli temizlik sistemleriyle temizleme çalışmalarının konulduğu belirtilebilir.

 

            Bütün bu en temel yaklaşımlar doğrultusunda düşünülerek alanına hakim bir anlayış yaklaşımı sergileyen kaliteli bir hizmet sunabilme yapısıyla son derece nitelikli temizlik şirketidir.

 

Top